Trabzonspor’dan Bülent Yıldırım, Cavanda ve Akakpo açıklaması geldi

Trabzonspor’dan Bülent Yıldırım, Cavanda ve Akakpo açıklaması geldi

Trabzonspor Futbol Direktörü Yılmaz Büyükaydın Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe maçında farklı bir coşkunun olacağını söyleyen Büyükaydın, “Puan sıralamasında alt sıralardayız bizde yükselmek istiyoruz. Taraftarımızın stadı doldurup bize coşkuyu vereceğini biliyoruz.

Her zamanki gibi büyük maçların motivasyonu daha iyi olur. Hepimiz biliyoruz istenilen futbolu benimsediği futbolu ortaya koyamıyoruz bir çok çeşitli nedenleri var. Beşiktaş maçı örneği var 65-70 dakika iyi oynadık mağlup olduk. Büyük maçlarda motivasyon farklı olur.

Büyük karşılaşmalarda futbolcular daha iyi hissettiği için futbolcuların farklı oyunla farklı skorlar alabilirler” dedi Maçın hakemi Bülent Yıldırım ile ilgili ise Büyükaydın, “Bülent Yıldırım’ın geçmişte zaman zaman hatalar yapıp bundan dolayı boşuna boşuna cephe ve düşünceye sahip olmaz adaletli hakemlere karşı saygımız sonuz olmuştur.

Taraftarın yanlış hatalar varsa tepkiyi koyacağını düşünüyorum” dedi. Akakpo ve Cavanda’nın sakatlığı ile ilgili ise Büyükaydın, “Akakpo’nun sakatlığı ile ilgili ciddi ilgileniyor doktorumuz. Bugün ve yarınki antrenman testlerine göre oynamasına karar verilir ama zorlamaya gerek yok Cavanda’nın ayak parmağında sıkıntı var operasyon olması lazım. Bugün karar verilir kendisi iyi hissederse oynatırız”

(Kaynak/61saat)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.