Şenol Güneş’ten sert tepki

Şenol Güneş’ten sert tepki

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sivasspor maçının ardından tepkili açıklamalarda bulundu.

KÜME düşme hattından kurtulmak isteyen, canını dişine takmış Sivas karşısında şampiyonluk kovalayan Beşiktaş’ın zorlanacağı düşünülse de beklenen olmadı. Maçın hakimi olan Beşiktaş, rakibine önemli bir fırsat vermeden 2-1 kazanırken Şenol Güneş de 90 dakika boyunca sadece iki kez hata yaptıklarını söyledi ve şöyle devam etti:

‘TACİZ EDİLDİK’

“LİGDE her maç zor. Rakibin yükselen bir formu vardı. Sahalarında kazanabilecekleri maçları kaybettiler. Bize karşı ilk yarı yüksek tempoyla oynadılar ama 2. yarıda düştüler. Son dakikada yediğimiz gole kadar kontrol hep bizdeydi.

BECK’İN sarı kart görmesi ve 90+3’te yediğimiz gol hariç hiç hata yapmadık. Mario Gomez ve Oğuzhan’ın da sarı kart sorunu vardı, haftaya da oynayabilsinler diye onları çıkardık ama Beck ne yazık ki sarı kart gördü.

FUTBOL sahada oynanıyor. Hak eden kazansın. Kazanınca seviniyoruz, kaybedince üzülüyoruz tabii ki ama herkesi tebrik etmeyi biliyoruz. Yalnız bir şeye dikkat etmek lazım. Biz deplasmana gittiğimiz zaman sürekli tacizlere uğruyoruz, hakaretlere maruz kalıyoruz. Oyuncularımı bu konuda uyardım, sakın tahriklere kapılmayın dedim. Ancak bu olaylar canımızı sıkıyor. Oyuncuların sinirleri bozuldu. Polisler kulüplerin polisi değil, devletin polisi.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.