Şenol Güneş itiraf etti

Şenol Güneş itiraf etti

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor’u 3-2 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Mücadelede üstün bir oyun ortaya koyduklarını belirten Güneş; “Oyun olarak da, pozisyon olarak da üstündük. 3 gol attık, daha fazla atmamız gerekiyordu. İki pozisyon verdik. 2 tane yediysek, 7-8 tane atmamız gereken maçtı. Rakip de iyi savaştı, arzulu, direçliydiler. Seyircinin olumlu katkısıyla iyi ambiyans vardı. Hak edilen bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum”

‘Hata yaptım’

“Cenk’i oyuna alabilirdik oyunun gidişatına göre. Necip’i oyuna aldım gol yedik zaten. Ricardo’yu alsaydım belki, orada bir hata yaptığımı düşünüyorum, bir şey olmayabilirdi. Serdar’a yorgunluktan kramp girmeye başladı. Yoksa Cenk ve Gökhan girebilirdi. Kendisi de rahatsız.

Zaten oyun bitmişti. Bazen oyuna göre oynama sıkıntımız var. Çabuk oyuna soktuk. Oyun bittiği anda kart görüldü. Pozisyon devamında duymadıkları için kartı gördü. Kötü bir şey, olmaması gerekiyor. Ricardo zaman zaman kontrolünü kaybederek kendine ve takıma zarar veriyor. Bazen sahaya ulaşamıyoruz. Oyuncuların da etkilendiği oluyor. Bunlar doğal şeyler”ifadelerini kullandı.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.