Mustafa Denizli’den transfer açıklaması!

Mustafa Denizli’den transfer açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray muhabirleriyle yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Kulübün içinde bulunduğu durumu değerlendiren Denizli,şu anki finansal durumun gerçekten çok ciddi olduğunu, ancak Galatasaray ile sözleşme imzalamadan önce bu durumdan haberdar olsa da yine imza atacağını söyledi.

Tecrübeli teknik adam ayrıca şu an takımdan hiçbir oyuncunun ayrılmasını istemediğini, ama ayrılmak isteyen bir futbolcu olursa da buna engel olmayacağını söyledi. Denizli, yıldız golcü Burak Yılmaz’ında takımda kalıp görevine devam edeceğini açıkladı. Arjantinli futbolcu Benitez ile ilgili açıklamada da bulunan Denizli, Galatasaray’ın UEFA’da bu durumu olmasaydı Benitez’i kadrosuna katacağını söyledi.

Denizli’nin açıklamalarından satır başları şöyle;

Bugüne kadar takımla ilgili tüm planlamayı yaptık. Hem bu yılı, hem de gelecek seneyide planladık.

İkisi genç toplam 6 futbolcu ile görüştük. Bu planlamada Linnes’in UEFA’da oynayamayacağını zaten biliyorduk.

Benitez işi devam ederken başkanla görüşmeler yaptık. Başkanımız, bu koşullarda bir transferin dahi zor olduğunu söyledi.

Bu tablo, ortaya zor koşullar çıkardı. Dün başkanla 2 saat toplantı yaptık. Bir transfer daha yapabilir miyiz diye konuştuk. Transferin zor olduğunu kararlaştırdık. Şu an imkanımız son derece kısıtlı.

Transfer yapma imkanımız çok kısıtlı. Şu an gelen de yok, giden de.

Transfer yapamadık diye, çalışmalarımızdan, düşüncelerimizden vazgeçmeyeceğiz.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.