Mustafa Denizli’den flaş açıklamalar

Mustafa Denizli’den flaş açıklamalar

Tur umudunu Roma’daki rövanşa saklayan G.Saray’da teknik direktör Mustafa Denizli, karşılaşmayı şu sözlerle değerlendirdi: “İkili maçlar farklı stratejiler gerektiriyor. Bu kadro belki sürpriz olabilir ama biz bununla 4 gün çalıştık. Kadromuzda eksikler olmasaydı böyle bir kadroyla başlamak gibi bir düşüncem olamazdı.

FİZİK kondisyonu iyi olan bir rakibe karşı iyi mücadele ettik. Yediğimiz gol bizi 5-10 dakika oyundan düşürdü. Tur umudumuz maçtan önce neyse yine aynı. Ben elimdeki kadroyu en iyi şekilde değerlendirmek zorundayım. Eğer bu maçı kazansaydık huzurla gidecektik deplasmana ama şimdi yine huzur içinde gideceğiz. G.Saray hiç kimseden korkmaz.

‘GEREKENİ YAPTIM’

ŞARTLARIMIZI en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Wesley Sneijder’e taraftarın gösterdiği ilgi fevkalade güzel. Onun pozisyonunu biraz değiştirerek kullanmak durumunda kaydık bu maçta. O da elinden geleni yaptı sahada.

BİZ bunu farklılık olsun diye değil, ihtiyacımız olduğu için yapıyoruz. Birkaç oyuncumuzun mevkisini değiştirdik. Onlar da ellerinden geleni yaptılar.

BEŞ stoperle sahaya çıkmak mesele değil, ne oynamak istediğiniz önemlidir. Bizim şu an içinde olduğumuz koşullarda ne yapmak gerekiyorsa onu yaptık.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.