Mustafa Denizli bildiğini okuyor

Mustafa Denizli bildiğini okuyor

Kafile yola çıkmadan önce oyuncularına ilk maçın 15 dakikasını tekrar izleten Mustafa hoca, “İşte bu futbolu istiyorum. Ama 15 dakika değil, bu kez 90 dakika oynayacaksınız” dedi. Denizli kadroyu da değiştirmiyor.

Galatasaray’da Lazio maçının planı hazır. Teknik patron Mustafa Denizli, kafile yola çıkmadan önce yapılan son çalışmada, öğrencilerine 1-1 biten ilk karşılaşmanın 15 dakikasını izletti. “İşte bu futbolu istiyorum” diyen kurt hoca, “Ama 15 dakika değil, bu kez 90 dakika oynayacaksınız. Bunu yaparsak, turu geçmemek için hiçbir neden yok” ifadesini kullandı.

Denizli, ilk maçın kadrosunu da bozmuyor. Yine Chedjou, Donk, Koray, Hakan Balta ve Denayer gibi 5 stoperin birden sahada olduğu 11, Lazio deplasmanında son 16 turunu kovalayacak. Mustafa hoca, havalimanında yaptığı açıklamada ise şunları dile getirdi:

‘Oyunumuz ileri gidiyor’

“Bizi başarıya götürecek skorun ne olduğunun farkındayız. Zorluk derecesi yüksek bir maç bizi bekliyor. Aynı şekilde rakibimizi de bekliyor. Galatasaray olarak bu tür maçlara yıllardır alışığız. Son 2 maçtaki futbol nedeniyle umutlanan taraftarımız gibi düşünüyorum. Sinerji aktarımı yaşıyoruz. Onların düşüncelerine katılmamamız mümkün değil. Galatasaray, mücadelesini ve oyun anlayışını ileri götürüyor. Bu da bizim için olumlu bir hadise.”

‘Onu hakeme sormak gerek’

Mustafa Denizli, maçı Rus hakem Vladislav Bezborodov’un yöneteceği aktarılarak, Rusya ile Türkiye arasındaki siyasi sorunların hakem yönetimini etkileyip etkilemeyeceğinin sorulması üzerine, “Onda sıkıntı olur mu bilmem. Hakeme sormak lazım ama bizde olmaz” yanıtını verdi.

(Kaynak/Fanatik)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.