Lazio teknik direktörü şaşırdı

Lazio teknik direktörü şaşırdı

Karşılaşmanın ardından gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Stefano Pioli, maçın 1-1’lik skorunu adil bulduğunu belirterek, Kazanmayı istiyorduk. Elimize fırsatlar da geçti ama değerlendiremedik. İlk yarının başında yediğimiz gol tüm dengemizi bozdu ancak sonrasında toparlanmasını bildik. Bu skor bize az da olsa avantaj sağlıyor. Evimize çok küçük bir avantajla dönüyoruz” diye konuştu.

Galatasaray’ın karşılarına beklemediği 4-5 oyuncuyla çıktığını aktaran İtalyan çalıştırıcı, “Ancak bizim beklediğimiz, Avrupa’da bildiğimiz, hücumda her zaman hızlı ve tehlikeler oluşturan bir Galatasaray vardı. Biz elimizden geleni yaptık ve şimdi rövanşa bakıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

“Bu kadar korkak bir Galatasaray bekliyor muydunuz?” şeklindeki bir soru üzerine Pioli, “Bu görüşe katılmıyorum. Bence sahaya dengeli bir kadroyla çıktılar ve bu tercihler maçta da kendini gösterdi. Karşılarında Lazio var ve hücum organizasyonlarımızla işlerini zorlaştırmaya çalıştık. Bunu da başardığımızı düşünüyorum” yanıtını verdi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.