Hacıosmanoğlu için flaş açıklama

Hacıosmanoğlu için flaş açıklama

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, 360’daki Telegol programına konuk oldu. Çarpıcı açıklamalar yapan Usta, eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun elinde 500 bin TL’lik çek olduğunu açıkladı: “Benim kimseyi suçlamak gibi bir niyetim yok. Kulüpler sıkıntıya girdiğinde çözümü şurada arıyorlar, ‘Flaş bir transfer, ortamı şöyle bir yatıştıralım…’ O nedenle ben gerçekçi bir Trabzonspor yolculuğunu vadediyorum. Biz bunu yapacağız. Ne olursa olsun hiçbir baskı bizi yanlışa yönlendirmeyecek. Twitter’ı kullanıyoruz… Biz hiçbir baskıyla transfer yapmak istemiyoruz.

DEFALARCA PARA VERMİŞ!..

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun elinde bir çek olduğu doğru. İbrahim Bey kulübe borç para vermiş. Ayrılmadan önce de almak üzere çekini almış. 500 bin TL’lik bir çek. İçeride böyle bir alacak var ki çeki almış. İçeriye vermiş olduğu para var. Kendisinin başkan olduğu dönemde defalarca verdiği ve aldığı var. Sonuçta olmayan bir şeyi alması mümkün değil. Nereden geliyor bu paralar benim konum değil.”

LUCESCU DEĞİL LUCESCUVARİ…

USTA: “Benim ‘Lucescu gelecek’ diye söylemim olmadı. ‘Lucescuvari’ diye söylemim vardı. Lucescu’yu kullanmadım. Çeşitli söylemlerimin etkisi olmuştur. Ama ‘Lucescuvari bir hoca’ dedim. Bizim yeni stadımız açıalak. Ben Lucescu’nun Ukrayna’daki durumunu anlıyorum. Türkiye’de bir teknik direktörün isminin sürekli bir takımla anıldığını düşünün. Onun için de çok zor. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Benim ona, onun da bayağı saygısı vardır. İyi de tanışırız… Ama sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Burada noktalayalım.”

ŞAMPİYON TRABZONSPOR’DUR

USTA: “2010-2011 şampiyonu benim için kesinlikle Trabzonspor. TFF nezdinde F.Bahçe, tescilledi. Avrupa’da ne olursa olsun resmi olarak adı konulmuş olur. Benim ve milyonlarca Trabzonspor taraftarı için inandığınız bir şey varsa bu değişmez. 2010-11 bizde çok derin bir iz bıraktı. Eğer olaya Trabzon’dan bakacak olursak, Trabzon’u görmeyeniniz yoktur. Şimdi Trabzon şehrinden Trabzonspor’u aldığımızda gerçekten öksüz bir şehirden bahsederiz.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.