Galatasaray’da Hagi sesleri

Galatasaray’da Hagi sesleri

Denizli’den memnun kalmayan yönetimin Hagi için kolları sıvadığı öne sürüldü. Lazio’ya karşı başarısız sonuç alınması halinde Denizli’nin gönderilmesi planlanıyor.

Galatasaray’da sıcak saatler yaşanıyor… Mersin önünde alınan yenilgi sonrasında camiada sular durulmuyor. Sportif Direktör Cenk Ergün’ün Florya’dan uzaklaştırılması ile birlikte başlayan yönetim ile Mustafa Denizli arasındaki gerginlik Mersin ile oynanan mücadeleden sonra daha da arttı. UEFA Kupası’nda Lazio ile oynanacak ilk maçta kötü bir sonuç alınması halinde Denizli döneminin kapanacağı belirtiliyor. Kupada Akhisar ile oynanan maç sonrası, “Psikolojik olarak iyi değilim” açıklaması yapan Denizli’nin bu nedenle büyük eleştiri aldığı ortaya çıktı. Bu arada Cenk Ergün’ün yakın çevresine, “Yakında Florya’ya geri dönüyorum” demesi Denizli’nin gönderileceği yolunda çıkan söylentilerin de artmasına neden oldu.

HAGİ OLMAZSA İSTİKAMET ÖNCE ALMANYA
Yönetimin Mersin maçı sonrası Denizli’nin söylediği, “G.Saray ruhu ortaya çıkmalı” sözünü de içerlediği belirlendi. Denizli’nin yerine getirilmesi planlanan ilk ismin Hagi olduğu öne sürüldü. Rumen hoca ile Fatih İşbecer’in görüşme yapmayı planladığı iddia edildi. Bu arada Hagi’den olumsuz bir cevap alınması durumunda yönetimin rotasını önce Hollanda’ya sonra da Almanya’ya çevireceği öğrenildi.

RUMEN HOCA İLK SIRADA
Galatasaray Yönetimi Mustafa Denizli’nin gönderilmesi durumunda Hagi’yi adaylar arasında ilk sıraya aldı. Daha önce Galatasaray’da 2 dönem görev yapan efsanevi isim Hagi’nin gelişmeleri yakından takip ettiği gelen bilgiler arasında.

(Kaynak/Takvim)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.