Dursun Özbek’ten UEFA çağrısı

Dursun Özbek’ten UEFA çağrısı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün yaşayan tüm başkanlarına çağrı yaptı.

Dursun Özbek, eleştirdiği Ünal Aysal da dahil olmak üzere 8 eski başkana davette bulundu, Galatasaray’ın kurtuluş formülünü birlikte bulmak istediğini belirtti. TT Arena’daki başkanlar zirvesi 17.00’de başlayacak.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün geleceği için, sarı-kırmızılıların tüm başkanlarına çağrıda bulundu, “Gelin birlikte çözüm üretelim” çağrısı yaptı.

Başkan Dursun Özbek, camia içinde yükselen, genel kurul çağrılarını da dikkate alarak, tüm başkanların önerilerini dinlemeye hazır olduğunu bildirdi. Ali Tanrıyar, Selahattin Beyazıt, Alp Yalman, Faruk Süren, Mehmet Cansun, Adnan Polat, Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat’a davette bulunan Özbek, ayrıca son dönemlerde uzun süreli yöneticilik yapmış olan Ali Dürüst ve Adnan Öztürk’e de zirveye katılım çağrısında bulundu.

Türk Telekom Arena’da bugün 17.00’de bir araya gelecek olan Galatasaray başkanları, özellikle kulübün UEFA’daki durumunu masaya yatıracak ve çözüm önerilerini sunacak.

‘ÇAĞRILIRSA GİDİLİR’

Eski başkanlardan Alp Yalman, bunun bir nezaket toplantısı olduğunu söyleyerek, “Oturup dostlarla bir araya geleceğiz” dedi. Faruk Süren, başkanın böyle bir çağrıda bulunmasını doğru bulduğunu dile getirirken, Mehmet Cansun ise, “Sonuçta bu kulüp kimsenin babasının evi değil. Hepimiz görevimizi yaptık. Herkesin fikirlerinin dinlenmesi güzel” ifadesini kullandı.

Başkanlarla birlikte toplantıya davet edilen ve burada bir sunum yapacağını dile getiren Adnan Öztürk de, “Başkan çağırdı mı 24 saat içinde ne zaman olursa olsun gidilir” yorumunu yaptı.

MEKTUPTAN ÖNCE, MEKTUPTAN SONRA!

Galatasaray’ın geleceğini riske atmamak için transferi durdurduklarını söyleyen Başkan Özbek, “Mektup her şeyi bitirdi. Böyle bir mektup aldıktan sonra ne yapacaksınız? O mektuptan önce ve sonra ayrı dünyalar var” dedi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.