Yasin Öztekin de zam istedi!

Yasin Öztekin de zam istedi!

Erciyes’ten gelirken 500 bin Euro’yu cebinden veren ve performansıyla şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Yasin Öztekin, yıllık 1 milyon Euro olan garanti ücretine zam yapılmasını bekliyor.

Galatasaray’da Sabri Sarıoğlu’nun ücretine yapılan zam taraftarı rahatsız ettiği kadar takım içindeki dengeleri de etkiledi.

Öyle ki düşük ücrete oynayan yerli futbolcuların da şu an gözü yönetime döndü. Bunlardan biri de geçen sezon Erciyesspor’dan takıma kazandırılan ve ortaya koyduğu başarılı performansla 4. yıldızın kazanılmasında büyük pay sahibi olan Yasin Öztekin. Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşması gereği yıllık 1 milyon Euro’ya oynayan Yasin, geçen sezon bu paranın 500 bin Euro’sunu transferde yapılan anlaşma gereği Erciyesspor’a ödeyerek fedakârlık yapmıştı. Böylece sezon boyunca 500 bin Euro (1.5 milyon Lira) kazandı.

Yönetimin de gündeminde

Tecrübeli futbolcunun bu konuyla ilgili yönetimle bir görüşme yaptığı ve “Geçen sezonki maddi şartlarımı biliyorsunuz, sizden bir rakam talebim yok. Galatasaray forması için her zaman elimden gelenin en iyisini yaparım ama benim hakkımda da bir iyileştirme düşünürseniz buna sevinirim” dediği öğrenildi. Yasin’in bu çıkışı sonrası yönetimin takınacağı tavır merak konusu.

(Fanatik)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.