Van Persie’yi geri istiyorlar

Van Persie’yi geri istiyorlar

Manchester United’ın gol yollarında etkisiz kalması büyük bir sürprize yol açtı. Kırmızı Şeytanlar’ın taraftarları, Fenerbahçe’ye satılan Robin van Persie’nin geri dönmesi için sosyal medyada kampanya başlattı.

Premier Lig’de sahasında Newcastle United karşısında gösterdiği performansla vasatı aşamayan Manchester United’da, 0-0 biten maç sonrası taraftarlar, Robin van Persie’nin eksikliğini hissettikleri konusunda ortak kanıya vardı.

Sosyal medyada Hollandalı yıldıza mesaj yağmuruna tutan United taraftarları, eski golcülerinin satılmasına olan kızgınlıklarını dile getirdiler.

FENERBAHÇE TARAFTARI 100 MİLYON EURO İSTİYOR!
Bu durumu fırsat bilen Fenerbahçeliler, Manchester United taraftarının Van Persie hakkında yazdığı mesajlara eğlenceli karşılıklar veriyor.
Kimisi, “Van Persie’yi geri istiyorsanız, 100 milyon Euro bonservis getirin” derken, bazıları ise, “Size Emenike’yi verelim, Van Persie kadar iyidir” şeklinde yorum yaptı.

GOLCÜ SORUNU YAŞIYORLAR
Manchester United’da, Robin Van Persie’nin Fenerbahçe’ye satılması, Falcao ve Di Maria gibi yıldızların takımdan ayrılması sonrası oynadığı maçlarda üretkenlikte ve kadro derinliğinde sorun yaşaması, gelecekte United’ın daha çok başını ağrıtabilir.

MANCHESTER UNITED TARAFTARLARININ ATTIĞI TWEET’LERDEN BAZILARI

30942616                           30942608

aaa

(Kaynak/Mynet spor)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.