Robin van Persie’den özel istek!

Robin van Persie’den özel istek!

Van Persie, Pereira ile yaptığı görüşmede Shakhtar önünde ilk 11’de yer almak istediğini iletti. Fenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı, “Fizik ve beyin olarak hazırım. Telafisi olmayan bir maça çıkıyoruz. Turun kaderini değiştirebilirim” dedi.

Fenerbahçe, Shakhtar’le yapacağı maça odaklanırken ilginç bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı.

Teknik Direktör Pereira’nın henüz tam olarak hazır olmadığı gerekçesiyle Ukrayna’daki rövanşta ilk 11’de oynatmayı planlamadığı Van Persei’nin hocasından ilginç bir istekte bulunduğu öğrenildi. Portekizli teknik adamın kendisini Shakhtar karşısında oyuna sonradan almayı düşündüğünü işiten Hollandalı yıldızın Pereira’ya, “Hocam bu maçın önemini çok iyi biliyorum. Bu turu geçemediğimiz takdirde Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansını tamamen kaybedeceğiz. Böyle bir kazaya uğramamak için Shakhtar’i mutlaka elemeliyiz. Eğer bana ilk 11’de şans verirseniz varımı yoğumu ortaya koyarım. Telafisi olmayan bir maça çıkacağız. Bu nedenle ne pahasına olursa olsun forma giymek istiyorum” dediği öne sürüldü.

TANSİYONU YÜKSEK MAÇLARA ÇOK ALIŞIĞIM

Van Persie’nin yaptığı görüşmede ayrıca, “Bu maçların atmosferine alışık bir oyuncuyum. Kendimi de hem fizik hem de beyin olarak hazır hissediyorum. Ben oynadıkça forma giren bir futbolcuyum. Bana bu maçta şans verirseniz sizi asla mahcup etmem. Canımı dişime takarak oynarım” diye konuştuğu belirlendi. Portekizli teknik direktörün bu konuşmanın ardından nasıl bir karar vereceği ise merakla bekleniyor.

(Takvim)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.