Şota Arveladze transfer müjdesi verdi

Şota Arveladze transfer müjdesi verdi

Bordo-Mavililerin teknik direktörü Şota Arveladze, oyuncularını tebrik ederken, çok önemli bir galibiyet aldıklarını vurguladı.

Şota şunları söyledi: “Beşiktaş iyi top çeviren ve ayak kalitesi yüksek olan, ön tarafta özel yetenekli oyunculara sahip bir takım. Hafta içinde, kendi bölgemizde arayı çok açmamayı ve rakibe zaman vermemeyi konuşmuştuk. İlk 10 dakikanın ardından iyi organize olduk. Kaliteli bir maç oynandı. Topsuz koşmak kolay değildi. İkinci yarı ise biz topa sahip olmaya çalıştık. Pozisyonlar da bulduk ve galibiyeti elde ettik. Yediğimiz golde ise net bir hakem hatası vardı.”

Transfer müjdesi!

“Ne ilk ne de 2. pas sırasında top durmadı. Sanki sokakta oynanıyor gibiydi… Ne içerideki ne de dışarıda hakem görmedi. Bağırdık çağırdık ama, olmadı. Futbolcuları tebrik etmek lazım, çok iyi mücadele ettiler. Çalıştığımız pozisyonları da hem savunmada hem hücumda gerçekleştirdik. Önemli bir 3 puan aldık. Yanımızda olan herkese, camiaya ve Süleyman Hurma’ya teşekkür ediyorum. Taraftarı mutlu edecek iki isim daha geliyor. Kaliteli oyuncular olacak ve bu hafta biteceğini düşünüyorum.”

(Kaynak/Fanatik)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.