Şenol Güneş’ten transfer itirafı

Şenol Güneş’ten transfer itirafı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan 1461 Trabzon maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Kupası’nda 1-0 kazandıkları 1461 Trabzon maçında, bir önceki karşılaşmaya nazaran daha iyi oynadıklarını söyledi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Güneş, “Geçen maça nazaran daha iyiydik. Her geçen gün daha iyi olacağımızı düşünüyorum” dedi.

“Hazırlık döneminden sonra yükü dağıtarak oynatmakta yarar görüyorum” diye konuşan tecrübeli teknik adam, şunları kaydetti: “Sakatlık yaşamadan maç kazanarak gitmek bizim için önemli. Kupada herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Düşündüğümüz anlamda sonuçlar alacağımızı biliyoruz. Önemli olan ligdeki müsabakalarımız. Mersin İdman Yurdu karşısında kazanmamız ve oyun olarak da biraz daha üst seviyeye çıkmamız gerekiyor. Arkasından gelecek maçlara kadar daha iyi olacağımıza inanıyorum.”

“Görüşülen kalecilerden biri Boyko”

Şenol Güneş, kaleci transferinde geç kalıp kalmadıklarıyla ilgili bir soruya, “Kaleci alınabilir, alınmayabilir. Geç kalınmış diye bir şey söz konusu değil. Transferin teknik, ekonomik ve idari tarafı var. Tabii alınmasını istiyoruz” cevabını verdi. Yönetim kurulunun görüşmelerini sürdürdüğünü anlatan siyah-beyazlı teknik adam, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kadroda sayısal bir sıkıntımız var. Transfer için iki tane mevki söyledik. Transferi bekliyoruz. Kaleci transferi sezon başından beri söylediğimiz bir şeydi. Birçok oyuncuyla konuşuluyor, hepsinde pürüz çıkıyor. Devre arasında böyle olması normal. Tabii transferler erken olsaydı daha iyi olurdu. Görüşülen kalecilerden bir tanesi Boyko, bu doğru ama olabilir de hiç olmayabilir de.” şeklinde konuştu.

(Kaynak/AA)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.