Şenol Güneş’ten hakeme sert eleştiri!

Şenol Güneş’ten hakeme sert eleştiri!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Trabzonspor’da hocalık yaptım ama ahlaksızlık yapmadım. Şu anda Beşiktaş’ın başarısı için ter dökeceğiz. Diğer spekülasyonlar bizi ilgilendirmez. Her camia kendi takımlarını desteklesin” dedi

Futbolcu ve teknik adam olarak yıllarca Trabzonspor’a hizmet veren, şu anda Beşiktaş’ın teknik patronluğunu üstlenen Şenol Güneş, bordo-mavililere karşı bir kez kazandı. 1990-91’de Boluspor ile galip gelen Güneş, 25 yıldır kazanamaması ile ilgili spekülasyonlara sert yanıt verdi.

Güneş, basın toplantısında bununla ilgili soruya, “Trabzonspor, Beşiktaş ile oynuyor ve ben de antrenörüm. Şu anda Beşiktaş’ın başarısı için uğraşacağız. Diğer spekülasyonlar bizi ilgilendirmez. Her camia kendi takımlarını desteklesin. Trabzonspor’da hocalık yaptım ama ahlaksızlık yapmadım” dedi.
Maçta mağlubiyeti hak etmediklerini söyleyen Şenol Güneş, “Oyun kontrolü bizdeydi. İkinci yarıda rakip de oyuna ortak olmaya çalıştı. İki oyuncu değişikliğimizde sıkıntı oldu. Mario girerken Quaresma kırmızı gördü. İkincisinde ise Kerim girerken gol yedik. Gökhan Töre’nin pozisyonu gol olsa ve öne geçseydik oyunun akışı çok daha farklı olabilirdi. Oyun olarak rakipten geri kalmadık. Bu maçın telafisi var ama kaybedilen üç puan üzüntü verici bu nedenle taraftardan özür dilerim” diye konuştu.

‘Kırmızıya bir şey diyemem’
Güneş hakemle ilgili olarak da şu ifadeleri kullandı:
“Quaresma’nın kartıyla ilgili bir şey söyleyemem. Hakemler ne verdi, o geçerli… Mbia’nın bir pozisyonu var ama takdir hakemin… Attığımız golü de vermeyebilirdi neden verdi bilmiyorum. Verdiği kararlarla bizim hızımızı kesti. Oyun hızını kesmemek lazım bu futbol adına katliam olur. Hakemi eleştirmemek lazım. Biz oyunumuzu düzeltebiliriz ama hakemi düzeltemeyiz. Bu yine de en iyi hali. Geçen sene neler yaptığını biliyoruz.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.