Şenol Güneş maç sonu patladı ‘Yazık günah ya’

Şenol Güneş maç sonu patladı ‘Yazık günah ya’

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından saha zemininin çok kötü olduğunu belirtip tepki gösterdi. “Kazanmak önemli ama futbol oynamak daha önemli. Bunun için de koşullar iyi olmalı” diyen tecrübeli hoca, “Havayı değiştiremeyiz ama zemin kontrolü elimizde. Yazık, günah ya, vallahi günah! Ben tesisimin zeminini hibrit zemin yapacağım, sonra gelip burada oynayacağım. Buz olabilir ama ayrıca bozuk da… Oyuncu sakatlanır ya! Önce sahalar iyi olacak. Sahada oyuncular yarışacak ve hak eden kazanacak. Saha kötü olacak, kenarda çocuklar topu geç atacak, bunlar eskiden yapılıyordu, artık geçelim bunları.

OSMANLISPOR daha iyi motive oldu. Ama oyuncularımın kazanma arzusuyla oynaması önemliydi. Oyuncularımı eleştirmeyeceğim. Zaten biz eksiğimizi, artımızı biliyoruz” ifadelerini kullandı.

‘GÖKHAN’LA ÇOK MAÇ ALACAĞIZ’

Şenol Güneş, hakemle ilgili konuşmayacağını ifade edip “Kim ince ince doğranıyor, kim doğranmıyor, ben böyle konuşmalar yaparsam doğru yapmam. Hakem bu maçta boğuşmaya fazla izin verdi, neden böyle yaptı, yorum yapmam, hakem böyle. Bu aralar herkes çok konuşuyor zaten hakemlerle ilgili, bana sıra gelmez” açıklamasını yaptı.

Tecrübeli çalıştırıcı, Gökhan’ın neden oynatmadığı sorusuna da “Gökhan bizim için çok önemli ama fizik olarak düşüşte. Aslında alacaktım ama ısınırken sorun yaşadı, vazgeçtim. Gökhan’la daha çok maç alacağız. Bunu o da biliyor” yanıtını verdi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.