Sadi Tekelioğlu: “Benim içim yanıyor”

Sadi Tekelioğlu: “Benim içim yanıyor”

Sadi Tekelioğlu hakkındaki eleştirilere isyan etti:
Bursa’da alınan 4-2’lik mağlubiyet üzerine eleştirilerin hedefi haline gelen Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, kendisini sorgulamadığını söyledi. “Mücadeleyi 2-0 da yapan aynı oyuncu, 2-2 devreye giren de aynı oyuncu” diyen 61 yaşındaki çalıştırıcı, “Kendimi sorgulayacağım bir şey yok ki. 2-0’dan sonra oyuncu alırsın, değişiklik tutmaz, ‘takımı geri çekti’ dersin öyle bir şey yok. 60’ıncı dakika olur da iki oyuncu alır, alabora olursun o zaman idam sehpasına alırlar hocayı, doğrudur” dedi.

YENİLECEĞİMİ BİLSEM…
Tekelioğlu, tatilden geç dönen Brezilyalı stoper Douglas’ı oynatmadığı için yapılan eleştirilere ise, “Sadece iki idman yapan Douglas’ın ayakta duracak hali yoktu. Onu oynatsak inandırıcılığımız kalmaz. Her oyuncu gider, 10 gün sonra gelir, ‘Nasıl olsa oynuyorum’ der. Yenileceğimi bilsem öyle bir şey yapmam, hak etmeyeni oynatmam” yanıtını verdi.

BEN TRİBÜN LİDERİYDİM
Trabzonspor’un 6 şampiyonluğu olduğuna yönelik açıklamalarına gösterilen tepkilere de yanıt veren Tekelioğlu, “Ben resmi dille konuşuyorum. 2010-11 sezonunda Trabzonspor’un 7. şampiyonluğu elinden alınmıştır, verilmelidir ama resmi olarak böyle. Ben bu kulüpte top toplayıcılık, tribün liderliği yaptım. Benim daha çok içim yanıyor. Beni eleştirilenler Trabzonsporlu da ben değilim öyle mi?” ifadesini kullandı.

İNGİLTERE’DE OLSAYDI LİSANSI İPTAL EDİLİRDİ
Bursaspor maçında hakem kararlarının da yenilgide önemli rol oynadığını söyleyen Sadi Tekelioğlu, “Öyle penaltı olsa her maç, köşe vuruşlarında, duran toplarda kalenin önünde 3 tane penaltı olur. İngiltere’de yapılsa hakemin lisansını iptal ederler” diye konuştu.

(Kaynak/Sabah)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.