Pereira’dan galibiyet şartları

Pereira’dan galibiyet şartları

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Molde karşılaşması öncesi temkinli konuştu. Rakibin gücüne dikkat çeken Portekizli, şu ifadeleri kullandı:

“GRUBUN en güçlü ve formda takımı olduklarını ispatladılar. Organize bir takımla oynayacağız. Net bir şekilde biliyoruz ki defansif anlamda çok iyi olan, agresif bir takım göreceğiz karşımızda. Özellikle topu kaybettiği an agresif olan, kazandığında da hızlı bir şekilde dikine hücum gerçekleştiren bir takım. Ani ataklarda da son derece tehlikeliler. İlk maçta bunu gördük. Burada üst düzey konsantrasyon gösterip, ani ataklarına izin vermemeliyiz. Daha organize bir takım olduğumuzu, ofansif anlayışımızı geliştirdiğimizi ispatlamalıyız.

SAHAYA kazanmak için çıkacağız. 3 puan alabilmek için her şeyimizi sahaya koyacağız. İstediğimiz hırslı takım görüntüsünü veren, zafer isteyen bir ekip göreceğiz. Avrupa Ligi bizim için 2. planda değil. Bu yıl iki tane temel hedefimiz var. Avrupa Ligi ’nde olabildiğince ileri gidip Türkiye’de de şampiyon olmak.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.