Pereira: “Agresif futbol oynamak istiyoruz.”

Pereira: “Agresif futbol oynamak istiyoruz.”

Süper Lig’de ezeli rakibi Beşiktaş’ın sadece 2 puan gerisinde 2. sırada olmasına rağmen oynanan futbol nedeniyle eleştirilerin hedefi olan teknik direktör Vitor Pereira takımını görüntüsü değiştirmek için harekete geçti. Sezon başında Topuk Yaylası çalışmasında ve hazırlık maçları sonrası her söyleminde “Agresif futbol oynamak istiyoruz” diyen Vitor Pereira dün akşam yapılan idman öncesinde bu sözlerini tekrarladı.

Portekizli çalıştırıcı oyuncularıyla yaptığı toplantıda “Bu konudaki iddiamdan asla vazgeçmiş değilim. Ben oynamak istediğimiz futbol konusunda açık konuşmayı severim. Şu ana kadar savunmamıza ağırlık verdik. Takım savunması tamamen oturdu. Artık agresif futbolumuzu da göstermenin zamanıdır. Rakipleri sahasından çıkarmayan önde baskı yapan sert ve diri bir takım görmek istiyorum.

‘MERSİN ÇOK ÖNEMLİ’

MİLLİ arada hepiniz dayanıklılık ve kuvvet çalışmalarında iyiydiniz. Aramızda olmayan arkadaşların da katılımı ve onların bizim düzeyimize gelmesiyle futbolumuzda değişiklikler olacak. Mersin maçı bu yüzden önemli. 3 puanla dönmemiz gereken bir karşılaşma. Bizi çokça eleştirseler de lig yarışının içindeyiz ve iddialıyız. Futbolumuzu beğenmeyenler aldığımız sonuçlara ve vermediğimiz pozisyonlara bakmadan konuşuyor. Sırada futbolumuzu agresifliğimizi gösterme zamanı gelmiştir” dedi.

(Kaynak/Şampiy10)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.