Pereira “şampiyon olacağız!”

Pereira “şampiyon olacağız!”

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, 1-1 berabere biten Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Portekizli teknik adam, golden önce Alper Potuk’un kaybettiği topla ilgili olarak “Hatalar herkeste olur. Ancak ben puan kaybedilen maçı bir oyuncunun üzerine asla yıkmam.” dedi.

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Çaykur Rizespor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.
“Bir kişinin üzerine yıkmam”
İlk yarı kötü oynadıklarını belirten Pereira, “Maça iyi başlamadık. Tutuktuk. İkinci yarıda ise daha iyiydik. Topu kontrol eden bizdik. Ancak bir hatanın ardından gol geldi. Bu tür hatalar olabilir. Ben maçı asla bir oyuncumun üzerine yıkmam”. dedi.
“Şampiyon olacağız”
Süper Lig’in çok kaliteli takımlardan oluştuğunu belirten Portekizli teknik adam, “Bu akşam bu ligin ne kadar kaliteli takımlardan oluştuğunu öğrendim. Rizespor maçlarını böyle oynarsa her rakibini çok zorlar. Oyuncularım bu akşam her şeylerini ortaya koydula ama olmadı. Yine de şunu söylemeliyim ki, biz sezon sonu şampiyon olacağız.  İyi oynadığımız bir ikinci yarıda kaybedilen bir toptan sonra golü yedik. Ben daha önce de söyledim. Bu da oyuncularımın maç sonu “Biz her şeyi yaptık.” diyebilmesidir. Bu akşam da böyle oldu.” şeklinde konuştu.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.