Pereira, Molde’nin şifrelerini çözdü

Pereira, Molde’nin şifrelerini çözdü

F.Bahçe teknik heyeti, 2 maç kala gruptan çıkmayı garantileyen Molde’nin gen haritasını çıkardı.

F.BAHÇE Teknik Heyeti, büyük bir sürprize imza atıp 2 maç kala gruptan çıkmayı garantileyen Molde’nin şifrelerini çıkardı. Norveç temsilcisini iyi işleyen bir makineye benzeten Vitor Pereira ve yardımcıları, rakibin dikkat edilmesi gereken yönlerini tek tek analiz etti. İşte Fenerbahçe kurmayların futbolculara yaptığı o uyarılar:

“DEFANSLARI çok sağlam. Özellikle defans ile orta saha bloğu yakın oynuyor. Rakibi hücumdayken yakalamayı seviyorlar ve bu boşluğu iyi değerlendiriyorlar. İki kanatları da iyi işliyor. Kanatlar topu hücum bölgesine aktardıklarında defans arkası koşu yapıyorlar ve gol pozisyonu buluyorlar.

‘YORULMUYORLAR’

ORTA alanda pas isabetleri yüksek. Kendi 1. bölgeleri ile 2. bölgede rakibi sıkıştırıp hızlı hücuma çıkıyorlar. İlk maçta bize de aynı taktiği uygulayıp yendiler. Yoğun prese dikkat etmek gerekiyor.

ÇOĞU takıma ve bize de ters gelen bir rakip Molde. Kısa, yerden ve birbirlerine yakın oynuyorlar. Yorulmadan çok fazla koşuyorlar. Fazla koştukları için de rakip fazla oyuncuyla oynuyor hissine kapılıyor. İçerde oynadıklarında saha ve hava şartları en büyük avantajları. Makine gibi işleyen bir düzene sahipler. Ama onları çözdük.”

(Kaynak/Şampiy10)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.