Pereira galibiyetin şifresini verdi!

Pereira galibiyetin şifresini verdi!

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Yunan ekibi Atromitos ile bu akşam deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira karşılaşma öncesi, “Ben takımıma güveniyorum. Buraya ne olursa olsun kazanmaya geldik” dedi.

İlk olarak aldığı cezayı değerlendiren Portekizli çalıştırıcı, “Ceza için söyleyecek bir şey yok. Oyuncularım ne yapması gerektiğini biliyor. Hücumda yetenekleri üst düzey bir takımla karşılaşacağız. Biz de hızlı ve güçlü olmalıyız” diye konuştu.
Peristeri Stadı zeminini de değerlendiren Pereira, “Kaliteli futbol oynamak için zor bir zemin olduğunu gördüm. Ancak ne olursa olsun buraya kaliteli futbol oynamaya ve kazanmaya geldik” ifadelerini kullandı.

‘Farklı olacak’

Olympiakos’un başındayken, Atromitos karşısında hücumu tercih eden bir oyun planı seçtiğini sözlerine ekleyen Fenerbahçe’nin teknik patronu konuşmasına şöyle devam etti: “Ancak bu kez farklı bir karşılaşma olacak. Çünkü zemin yeteneklerimizi göstermeye müsait değil. Ancak bu zor deplasmanda da tek hedefimiz galibiyet.”
Yunanistan’da 6 güzel ay geçirdiğini sözlerine ekleyen Pereira, “Burada kariyerime 2 kupa daha ekledim. Güzel dostluklar kurdum burada. Aslında bu kadar erken dönmeyi beklemiyordum ama kura bizi buraya getirdi. Şimdi Türkiye’nin büyük bir kulübündeyim. Sorumluluğun yüksek olduğu ve her zaman kazanmak zorunda olduğunuz bir kulübe geldim. Fenerbahçe’de rakip fark etmeksizin her zaman kazanmak mecburiyetindesiniz” dedi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.