Mustafa Denizli’nin Galatasaray’dan istediği ücret

Mustafa Denizli’nin Galatasaray’dan istediği ücret

Hamza Hamzaoğlu’nun görevi bırakmasından sonra G.Saray’da kimin teknik direktör olacağı bir numaralı soru işareti olarak gündemin tam ortasına düştü. Dün akşam saatlerinde başlayan görüşmeler bu sabaha kadar sarkmış durumunda.

Dün akşam Denizli’nin teknik direktör olması için başlayan görüşmelerin ilk detayları ortaya çıktı. 3 büyük takımla şampiyonluk yaşayan Denizli; 1.5 sene için 3 milyon euro’nun yanı sıra devre arasında bir stoper, bir ön libero, bir sol kanat oyuncusu ve bir santrafor transferi istedi. Tecrübeli teknik adam UEFA’dan Avrupa’dan men cezası gelirse gelecek sezon görevine devam etmeyeceğini iletti.

Denizli’nin maliyeti transferlerle birlikte 20 milyon euro’ları bulunca bu sabah görüşmelerin rotası değişti. Dün akşam kopan görüşmeler bu sabah Dursun Özbek tarafından; Denizli’nin sportif direktör olması yardımcılığının verileceği Ümit Davala’nın ise teknik direktör olarak atanması şeklinde değişti.

Bugün içinde yapılacak görüşmeler Denizli’nin, G.Saray’daki görev tanımının ve o göreve gelip gelmeyeceğini netleştirecek.

(Kaynak/Fotospor)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.