Mustafa Denizli’nin 5 şartı

Mustafa Denizli’nin 5 şartı

Galatasaray’da 23 sene sonra yeniden göreve başlayan Mustafa Denizli, Florya kanunlarını belirledi.

Galatasaray’da 23 sene sonra yeniden göreve başlayan Mustafa Denizli’nin, Başkan Dursun Özbek’le yaptığı görüşmede 5 şart masaya koyduğu bildirildi. Tecrübeli teknik adamın; şartları ise şunlardı:

1) Ben sadece Başkan’a bağlı çalışırım. Sizinle gerekirse konuşuruz. Arada yönetici veya sportif direktör istemem.

2) Medya ile olan ilişkileri ben düzenlerim. Florya’dan çıkacak ve medyaya yansıyacak bilgiler benim kontrolümden çıkacak.

3) Futbolcu iletişimi önemli. Verdiğim kararlardan bazıları mutlu olmayacak. Onlarla ben ilgileneceğim. Morali bozuk olan oyuncunun sırtı sıvazlanmamalı. Çözümü yöneticilerde değil, çalışmakta arayacaklar. Ceza ve prim kararlarında tam insiyatif istiyorum. Paralar zamanında ödeniyor. Böyle devam etmeli.

4) Başarı için birlik ve beraberlik şart. Kamuoyunda takım ve şahsımla ilgili yöneticilerin ağzından söz çıkarsa sıkıntı olur. Baştan işi sıkı tutalım.

5) Futbol takımıyla ilgili Florya’da bütün gelişmeler benim bilgim dahilinde olmalı. Takımın motivasyonunu bozacak hiçbir olumsuzluğa izin vermemem. Takımı ilgilendiren önemli kararlar benim onayımdan çıkacak. Galatasaray’ı hak ettiği yere getirmek için her şeyimizi ortaya koyacağız.

(Kaynak/Fotospor)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.