Mustafa Denizli Floryadaki ilk toplantısını yaptı

Mustafa Denizli Floryadaki ilk toplantısını yaptı

G.Saray’da yeni dönem, dün Mustafa Denizli’nin takımın başında çıktığı ilk idman ile başladı… Kurt teknik adam Metin Oktay Tesisleri’nde Kasımpaşa mücadelesi öncesinde ilk idmanına başlamadan tüm oyuncularının yanı sıra tesis çalışanlarını da topladı… Denizli ilk önce tesis çalışanları ile tek tek el sıkışarak tanışırken bir süre sohbet edip başarılar diledi.

TESİS çalışanları ile tanışması sonrasında ise Denizli, “Beni oyuncularımla yalnız bırakın” diyerek bu kez takımına yöneldi. Tecrübeli teknik adam, bu kez tüm oyuncuların elini sıkarak tanışırken ardından da sözlerine başladı.

Geçmişe bir sünger çekmeden önce yaşanan sıkıntıları halletmeleri gerektiğini vurgulayan Denizli, “Şu an kim ne derdi varsa, bugüne kadar ne olup ne bittiyse, ne sorununuz varsa bana her şeyi şimdi tek tek anlatın. Neden rahatsızlık duyuyorsanız, çekinmeden söyleyin. Bugün hepsini çözmek için ilk adımı atalım. Benim için bugünden önce ne olduğu önemli değil” dedi.

‘FORMA İSTEYEN…’

SONRASINDA kimsenin çekinmeden her zaman kendisi ile görüşebileceğini belirten Denizli, şu ifadeleri ile de ilk toplantısına son noktayı koydu: “Geçmişte ortaya koyduğunuz performans benim için geleceği şekillendirmeyecek. Bundan sonra ne yaparsanız ona göre hareket edeceğim.
Forma giymek isteyen bundan sonra yapacakları ile ilgilensin. Bundan sonra yapacaklarınızla sizi değerlendireceğim, ona göre forma vereceğim.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.