Mourinho gidiyor mu?

Mourinho gidiyor mu?

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, Liverpool’a 3-1 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından tarihi bir röportaja imza attı.

Yayıncı kuruluşun sorduğu her soruya, “Söyleyecek bir şey yok” diyen Portekizli çalıştırıcı, geleceği ile ilgili de, “Bir şey söyleyemem” dedi ve yayından ayrıldı.

“HAK ETTİKLERİ SAYGIYI GÖRMÜYORLAR”

Jose Mourinho, mücadele sonrasındaki basın toplantısında ise “Oyuncular elinden geleni yaptı. Davranışlarından bunu hissedebilirsiniz. Bazı oyuncuların normal seviyesinin altında oynadığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak fazla böyle oyuncu yok. En fazla 2 oyuncudur. Bazı oyuncularım soyunma odasında çok üzgündü. Hak ettikleri saygıyı görmüyorlar” diye konuştu.

“NE DÜŞÜNDÜĞÜMÜ SÖYLERSEM, CEZA ALIRIM”

Hakem kararlarına da isyan eden Mourinho, “İlk yarıya 2 dakika eklendi. Gol ise 2:35’te geldi. İkinci yarıda olanlar bazı kritik anların sonuçlarıydı” şeklinde konuşurken, Lucas Leiva’nın kırmızı kart görmesi gerektiği ile ilgili de, “Siz ne düşünüyorsunuz? Siz federasyondan ceza almadınız. Ben ne düşündüğümü söylersem, ceza alırım” ifadelerini kullandı.

“BU BENİM SON MAÇIM DEĞİLDİ”

Görevden ayrılıp ayrılmayacağı sorulan tecrübeli hoca, “Bu benim son maçım değildi. Şimdi ne mi olacak? Eve gideceğim, üzgün bir aile bulacağım. Biraz rugby izlemeye çalışacağım ve olaylardan kopacağım. Sonra yarınki idman ve çarşamba günü oynayacağımız karşılaşma için hazırlık yapacağım” cevabını verdi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.