Messi’den Arda Turan’a övgü dolu sözler!

Messi’den Arda Turan’a övgü dolu sözler!

Futbolun Oskarı olarak kabul edilen, yılın en iyilerinin seçildiği Ballon d’Or’u yerinde izleyen Fanatik, gecenin yıldızlarıyla buluştu, Altın Top’u alan Messi’ye yeni takım arkadaşı Arda Turan’ı sordu…

Transfer iddiaları konuşulan ve bonservis bedeli olarak 450 milyon Euro’nun (Yaklaşık 1.5 milyar TL) telaffuz edildiği Messi, milli gururumuzu yere göğe koyamadı, şu ifadeleri kullandı:

‘Sanırım anlamışlardır’

“Luis Enrique’nin onu neden Barcelona’da görmek istediğini sanırım herkes kısa sürede anlamıştır. Arda Turan Barcelona’da, çünkü o bir dünya yıldızı. İlerleyen zamanda çok daha iyi olacak ve kulübümüze büyük değerler katacaktır. Şimdiye kadar sadece bana asist yaptı ama Suarez ve Neymar’a da aynı gol paslarını verecektir mutlaka.”

‘Fiziği, pasları…’

Sadece Messi değil, ödül törenine katılan Barça’nın diğer yıldızları Suarez, Neymar ve İniesta da Arda’dan övgüyle bahsetti. Barcelona’nın yıldızları, “Sanki çok uzun zamandır bu takımda gibi. Çok iyi top saklıyor, fiziğini iyi kullanıyor ve pas organizasyonunun parçası olmayı başardı. Kısa sürede bu aşamayı yapan Arda’nın daha da iyi olacağından eminiz” mesajlarıyla 7 numaraya duyulan güveni gözler önüne serdi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.