Lukas Podolski’den Galatasaray açıklaması!

Lukas Podolski’den Galatasaray açıklaması!

Galatasaray’ın görüşme halinde olduğu Lukas Podolski, transferiyle ilgili konuştu.

GS TV muhabirlerinden Serbay Şenkal’a tatil yaptığı Kemer’deki otelde açıklamalarda bulunan Podolski, Galatasaray’a transfer olmayı istediğini söyledi.
GS TV’ye bağlanarak, Podolski ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlatan Şenkal, Podolski’nin “Galatasaray ile olmayı çok isterim, Galatasaray taraftarı ile muhteşem ve onlarla birlikte olmayı çok isterim” ifadelerini kullandığını söyledi
SON DURUM NE? 
Arsenalli futbolcunun Galatasaray’dan senelik 3.5 milyon euro istediği ve bunun çok yüksek bulunduğu kaydedildi. Sarı-kırmızılıların ilk planda Podolski’ye 2.2 milyon euro önerdiği, daha sonra da 2.5 milyon euroya kadar çıktığı ifade edildi. Buna karşılık Podolski’nin ise son olarak 3 milyon euroya kadar indiği öğrenildi.
Taraflar arasında diğer problem olarak görülen sözleşme süresinde de, 30 yaşındaki Podolski 4 senelik sözleşmede ısrar etti, son olarak 3+1 seneye indi. Galatasaray’ın ise 2 yıllık bir anlaşma istediği ifade edildi.
Ayrıca Arsenal’in bonservis bedeli olarak istediği 5 milyon euro da yüksek bulunuyor. Galatasaray, maksimum 3 milyon euro vereceğini İngilizlere iletti.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.