İsmail Kartal’dan açıklama…Keşke!

İsmail Kartal’dan açıklama…Keşke!

Sarı-Lacivertliler’in geçen sezonki teknik patronu İsmail Kartal yeni transferlerle ilgili olarak, “Hayırlı olsun. Keşke benim dönemide de bu tarz transferler yapılsaydı” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin başında geçtiğimiz sezon 4. yıldız mücadelesi veren İsmail Kartal, bu hedefine ulaşamamıştı. Sezonun bitmesinin ardından Sarı-Lacivertliler ile yollarını ayıran Kartal, Anadolu Kavağı’nda dinlenmeye çekildi. 54 yaşındaki teknik adam, bir yandan sezonun yorgunluğunu attığını, bir yandan da Süper Lig takımlarından teklif beklediğini söyledi.

İsmail Kartal, Fenerbahçe’nin yeni transferleriyle ilgili olarak ise, “Hayırlı olsun. Keşke benim dönemimde de bu tarz transferler yapılsaydı. Ben de oyuncu alınmasını istemiştim ama olmadı” diye konuştu. Fenerbahçeli olduğunu belirten Kartal, “Kulübümüzün her zaman başarılı olmasını isterim. İnşallah yeni futbolcular ve yeni teknik heyet ile Avrupa ve Türkiye’de çok büyük başarılar yakalanır” şeklinde konuştu.

İsmail Kartal, 4 yıl Sarı-Lacivertliler’in teknik heyetinde görev aldıktan sonra geçtiğimiz sezon takımın teknik direktörlüğünü yapmıştı.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.