İngilizlerden Burak Yılmaz’a yeni teklif

İngilizlerden Burak Yılmaz’a yeni teklif

İngiliz kulübünün Galatasaray’da mutsuz olan Burak Yılmaz için devre arasında yeni bir teklif yapmayı planladığı öğrenildi.

West Ham Burakın peşini bırakmıyor! Galatasaray’ ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz devre arasında takımdan ayrılabilir. Galatasaray yönetimi Burak’ın takımdan ayrılacağı haberlerini sürekli yalanlamasına rağmen West Ham’ın daha önce de istediği Burak için yeni bir teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi. Daha önce Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Biliç’in çalıştırdığı takım olan West Ham’ın 12 milyon Euro’luk teklifine rağmen taraftar tepkisinden çekinildiği için gerçekleşmeyen bu transferin Ocak ayında gerçekleşebileceği konuşuluyor.

AYRILMAK İSTİYOR

Son günlerde yakın çevresine Galatasaray’da mutsuz olduğunu söyleyen Burak Yılmaz’ın bu kez ayrılmayı kafasına koyduğu gelen bilgiler arasında. West Ham kulübü Teknik Direktör Slaven Bilic’in çok istediği Burak Yılmaz için devre arasında yeni bir teklif sunması bekleniyor. Galatasaray yönetimi teklife bu kez olumlu yanıt vereceği öne sürüldü.

(Kaynak/Takvim)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.