İbrahim Üzülmez açıkladı! Beşiktaş’tan 3 futbolcu…

İbrahim Üzülmez açıkladı! Beşiktaş’tan 3 futbolcu…

Gençlebirliği’nin başında zorlu bir yolculuk için kolları sıvayan İbrahim Üzülmez, FANATİK’e konuştu. Genç teknik adam Gençlerbirliği’ni ayağa kaldıracağına olan inancını dile getirirken merak edilen sorulara da net ve samimi cevaplar verdi: “İşe PTT 1. Lig’den başladık.

6 hafta içinde bir takım zorluklarla karşılaştık. Zor şartlar olduğunu bilerek gittik ama bir takım gidişatların değişmesi gerekiyordu. Elazığ’da çok güzel bir sinerji yakaladık, takımı zirveye taşıdık. Şimdi yeni bir serüven, yeni bir takım… Hedeflerim ve yapmak istediklerim var. Umarım Elazığ’daki o sinerjiyi burada da yakalarız. Futbolda maddi sıkıntıları az da olsa gidermeniz gerekiyor. Elazığ’da 13 maçbaşı alamamıştı oyuncular, primlerle ilgili de sıkıntılar çıkınca o görevden ayrıldık.”

‘Futbolcuya kendini inandıracaksın’

“Gençlerbirliği’ne gelirken herkes ‘korkmuyor musun?’ demişti. Riskleri alamazsan başarıyı yakalayamazsın. Ben oyunculara, ‘Önce biz kendimize inanacağız. Başarılı olacağımıza inanacağız, sonra çalışıp hedefe ulaşacağız’ diyorum hep. Elazığ’da bunu yaptım, burada da yapacağım. Futbolcular duygusal insanlar, o duyguların içine girip futbolcuya kendini inandıracaksın. Bırakın hocalığı ben abi gibi yaklaşıyorum takıma”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.