İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan iddialı sözler!

İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan iddialı sözler!

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, “Rakip takım taraftarlarının bile Türkiye’nin en kaliteli kadrolarından biri olarak gördüğü ekibimize yapacağımız doğru transferlerle şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,  takıma yapacakları doğru takviyelerle şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri  olmayı hedeflediklerini bildirdi.
 
Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi’nin haziran sayısındaki yazısında,  geçen sezonu arzu ettikleri yerde tamamlayamadıklarını, hem sezon boyunca  bitmeyen hakem hatalarının hem de üst üste gelen sakatlıkların kendilerini  hedeflerinden uzaklaştıran en önemli nedenler olduğunu belirtti.
 
Bazı oyuncularının ayağının kırıldığını, sezon boyunca yaşadıkları  sakatlıkların istikrarlı sonuçlar almalarını engellediğini anlatan Hacıosmanoğlu,  “Belki de en rahat şampiyon olacağımız sezonlardan biriydi. Böyle bir sezonda zirveden uzak kalmanın üzüntüsünü yaşadık” ifadelerini kullandı.
 
Hacıosmanoğlu, geçmişe takılmadan Trabzonspor sevdalılarını mutlu  etmek ve özlediği şampiyonluğu ortaya koymak amacıyla çalışmaları  sürdüreceklerini belirterek, şunları kaydetti: “Bu doğrultuda sportif direktör olarak kendi alanında Türkiye’nin en  iyilerinden Süleyman Hurma’yı göreve getirdik. Sayın Hurma’nın, tecrübesi ve  bilgi birikimiyle gelecek sezonun planlamasında kulübümüze önemli katkılar  sunacağına inanıyorum. Rakip takım taraftarlarının bile Türkiye’nin en kaliteli  kadrolarından biri olarak gördüğü ekibimize yapacağımız doğru takviyelerle  şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olmayı hedefliyoruz.”
 
Geçen ay 14, 16 ve 17 yaş altı takımlarının kazandığı Türkiye  şampiyonluklarının ve 1461 Trabzon’un yeniden PTT 1. Lig’e dönmesinin camiada  büyük sevinç yaşattığını anlatan Hacıosmanoğlu, başarıda emeği geçen antrenör ve  futbolcuları bir kez daha kutladığını, bu takımlarda oynayan gençlerin gelecekte  Trabzonspor forması giymesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
 
Hacıosmanoğlu, taraftar desteğinin önemli olduğunu vurgulayarak,  “Taraftar desteği bir kulübün başarısının olmazsa olmazlarından biridir.  Kulübün başarısını isteyen taraftar da hiçbir zaman desteğini esirgememektedir.  Trabzonspor, bugünlere taraftarı sayesinde gelmiştir, gelecekteki başarılarında  en büyük pay sahibi yine taraftarı olacaktır” değerlendirmesinde bulundu. 
(AA)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.