Hamzaoğlu’ndan flaş itiraf

Hamzaoğlu’ndan flaş itiraf

Hamza Hamzaoğlu, 360’ta yayınlanan Telegol programına açıklamalarda bulundu.

İşte ses getiren o sözleri…

“Sneijder’le aramda hiçbir problem yok, çok da iyiydik. Yani şimdi hayretle, şaşkınlıkla bakıyorum yani. Sneijder’le hiçbir problemimiz yok. En küçük bir tartışmamız hiçbir şey olmadı yani. Yönetimden birinin Sneijder’e bunları söylettirdiğini sanmam. Önceden bir şeyler bizim arkamızdan konuşulmuş yani. Oyuncu bu cüreti başka türlü, bir yerden güç almazsa bulamaz.”

Atletico mağlubiyeti…

“Ben bütün olumsuzluğu kabul ediyorum. Her şey benim suçum. Atletico Madrid mağlubiyeti benim yüzümden. Keşke 3 kupayı almasaymışım. Bir yıl gibi kısa bir süre de beni bilen biliyor. Ben yaşadıklarımdan ötürü çok mutluyum. Çok güzel günler yaşadık. Bugün bunları görünce de, bu olayları görünce de Allah’a yine şükrediyorum. Doğru zamanda ayrılmadım.”

“Tazminat maddesi koydurmadığım için hiç pişman değilim. Ben saygı duymaktan başka bir şey yapmam. Severim sevmem kararı, fakat saygı duyarım.”

“Atletico karşılaşmasında Mustafa Hoca dursaydı, Taffarel yerine. Belki bir şeyler olurdu. Önemsiz miydi yani bu maç. Apar topar bazı kararlar alındı. Ya ben Atletico ve Antalya maçlarında kenarda olsaydım. Bilemiyorum. Bunların hepsi benim kafamda. Yanıtlayamıyorum. En doğru cevabı onlar verecektir. Allahım benim hakkımdan dolayı karşıma hiçbir kulunu çıkarma. Ben herkese hakkımı helal ediyorum.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.