Hamza Hamzaoğlu’nun maç sonu açıklamaları

Hamza Hamzaoğlu’nun maç sonu açıklamaları

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. hafta karşılaşmasında deplasmanda Benfica’ya 2-1 kaybeden Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Kritik mücadele sonrası konuşan Hamzaoğlu, “Sözleyecek bir şey yok. Duran toptan yediğimiz 2 gol var. Düşen topu takip etmek lazımdı. Toparlandık, iyi hücumlar geliştirdik. 1-1’i de yakaladık. 2-1’den sonra fırsatlar da bulduk. Yasin’in pozisyonuna da baktım. Direkt vursa gol olacak ama neyse. Bazen oyuncu atamayacağım diye düşünüyor. Her maçı kazanmak için oynuyorum. Önümüzde iki maç daha var. Bakacağız. Benim başka bir hesabım yok, hesabı en son yapıyorum” ifadelerini kullandı.

‘Hedefimiz Avrupa Ligi’ demek için erken

Hamzaoğlu, “Hücumlar geliştirdik ama maalesef golü bulamadık. ‘Bundan sonra hedefimiz Avrupa Ligi’ demek için erken. İki maçı da kazanmak için oynayacağız. Mücadele gergin bir atmosferde geçti. Dolayısıyla zaman zaman bu tür kartlar olabiliyor. Görmemeleri bizim dileğimiz ama her maç da birbirine benzemiyor. Oyuncular bazen anlamsız kartlar görebiliyor. Çok da anormal bulmuyorum. 1-1’i yakaladıktan sonra değişiklik hamlelerini yapmayı düşünüyorduk. O zaman yapsaydık oyunu çevirebilirdik” dedi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.