GS Store’nin 2 günlük hasılatı çalındı

GS Store’nin 2 günlük hasılatı çalındı

Azeri iş adamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin iki günlük hasılatıyla bir miktar altın ve özel eşyalarının içinde olduğu çantayı, sahibi olduğu restoranda çaldırdı.

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde, Galatasaray kongre üyesi Azeri iş adamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin iki günlük hasılatı ve toptan kuyum malzemelerinin bulunduğu çantayı çaldırdı. Hırsızlık, kameralara saniye saniye görüntülendi.

Kazım Özalp Caddesi üzerindeki Kaleiçi Kebapçısı’nda yaşandı.

Galatasaray Store’nin iki günlük hasılatı olan 10 bin TL nakit ile 20 bin TL tutarındaki altının da içerisinde olduğu çantasını, kendisine ait restorandaki masanın üzerine koyduğunu anlatan Bahtiyar Muradov, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Yemek almak için ustanın yanına gittim. Çantamı ise masanın üzerine koydum. 30-40 saniye sonra döndüğümde çanta yerinde yoktu. İşyerinde aradık, personele sordum. Herkes görmediğini söyledi. Çantayı getirmemiş olabileceğimi düşündüm. Sonra kamera kayıtlarına baktık. Çantanın çalındığını o zaman anladık.

1.80 boyunda, orta yaşlı biri çantayı alıp gidiyor. Çantanın içersinde Galatasaray Store’nin 2 günlük mağaza hasılatı vardı. Biraz ziynet eşyalarımız vardı. Bilgisayarımız ve içersinde önemli belgeler bulunuyordu. Arkadaştan ricam, en azından hard diskimizi geri versin. Çok mağdur olduk.”

“3 YILLIK ÇALIŞMANIN ESERİ”

Bahtiyar Muradov, hard diskte vefat eden aile bireylerinin önemli fotoğrafları ile Galatasaray Store Mağazası’nda bulunan 150 bin parça ürünün stok bilgilerinin bulunduğunu belirterek, bu bilgilerin 3 senelik çalışma eseri olduğunu ifade etti. Yenikapı Polis Merkezi’nde ifade eden Bahtiyar Muradov hırsızın bir an önce yakalanmasını istedi.

ÜNLÜ İSİMLER AÇILIŞA KATILMIŞTI

Muradov’un sahibi olduğu restoranın açılışına, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Galatasaray ve Beşiktaşlı futbolcular, belediye başkanları ve çok sayıda ünlü isim katılmıştı.

(Kaynak/DHA)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.