Grosskreutz basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı

Grosskreutz basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı

Sarı-Kırmızılıların Alman oyuncusu Kevin Grosskreutz, kavgaya karıştığı ve bir kadına ‘tekme’ attığı yönündeki haberler için bir açıklama yayınladı.

Kevin Grosskreutz, konuyla ilgili Instagram hesabından bir açıklama yayınladı ve bir kadına asla vurmayacağını belirtti.

Grosskreutz’un yaptığı açıklama şu şekilde:

“Basında hakkımda çıkan haberler sonrasında bir açıklama yapma zorunluluğu doğru. Geçen haftasonunu kulübümün izniyle memleketim Dortmund’da geçirdim. Kulübüm tarafından bana verilen program doğrultusunda çalışmalarımı Kemminghausen kulübü tesislerinde sürdürdüm.

Tesislerde koşarken annem ile bir başka kadının tartıştığını fark ettim ve hemen oraya toplam 6 kişinin bulunduğu kavgayı durdurmak için gittim.”

“Salı sabahı hakkımda bir kadına ‘Kung-Fu vuruşu’ yaptığım için gözaltına alındığım haberleri yer aldı. Koşarken çelme takmam karşı taraf tarafından Kung-Fu tekmesine çevrildi. Bunun bilinçli olarak negatif anlamda yazıldığının farkındayım. Yalnızca şunu söyleyebilirim; Tanınmış aileler içerisinde de problemler olabilir. Sonuçta hepimiz insanız. Bu olayın bir spor sahasında yaşanması trajik olan yanı.”

“Tüm bu yaşananların sorumluluğunu alacağım. Kınanması gereken bir şey yapmadığıma eminim. Ben her zaman kendim oldum. Konu ailem ve özellikle annem olduğunda çok hassasım. Annem hayatımdaki en öenmli kişi. Bunu kimse anlayamaz.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.