Galatasaray’ın Madrid maçı kadrosu açıklandı

Galatasaray’ın Madrid maçı kadrosu açıklandı

Yarın akşam Santiago Bernabeu Kupası’nda Real Madrid’e konuk olacak Galatasaray’da bu maçın kadrosu belli oldu. Hamza Hamzaoğlu son zamanların iki tartışılan oyuncusu Burak Yılmaz ve Felipe Melo’yu İspanya’ya götürmedi.

Sivasspor maçında sakatlığı nedeniyle oyundan çıkan ve yerini Burak Yılmaz’a bırakan Wesley Sneijder ise kadroya alındı. Yine Sivasspor maçının en başarılı isimelrinden Aurelien Chedjou da, Melo ve Burak gibi Madrid kafilesinde yer almadı.

Galatasaray.org’dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Real Madrid tarafından bu sene 36. kez düzenlenecek olan Santiago Bernabeu Kupası maçı için bugün Madrid’e hareket edecek Galatasaray’ın kamp kadrosu belli oldu.

Real Madrid Kulübü’nün eski başkanlarından Santiago Bernabeu Yeste adına bu yıl 36. kez düzenlenen ve 18 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek organizasyona katılacak Galatasaray’ın kamp kadrosu belli oldu.

Galatasaray’ın Real Madrid maçı kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Fernando Muslera, İsmail Çipe – Alex Telles, Hakan Balta, Lionel Carole, Koray Günter, Tarık Çamdal, Sabri Sarıoğlu – Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Jose Rodriguez, Olcan Adın, Emre Çolak – Umut Bulut, Lukas Podolski

Galatasaray ile Real Madrid arasındaki mücadele, 18 Ağustos Salı günü TSİ 23.30’da başlayacak.

(Kaynak/Fanatik)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.