Galatasaray Kadın Basketbolunda Şok!

Galatasaray Kadın Basketbolunda Şok!

Galatasaray kadın basketbol takımında yeni sezon öncesi işler yolunda gitmiyor. Sarı-kırmızılılarda ilk şok, Mektebim Okulları’nın sponsorluktan vazgeçmesi oldu. İkinci büyük şok da Nevriye Yılmaz ile anlaşma sağlanamayınca yaşandı.

Sezona 4.5 milyon liralık bütçe ile giren Galatasaray da ilk şok, görevden ayrılan genel koordinatör Murat Özyer’in sponsorluk için anlaşma sağladığı Mektebim Okulları’nın elden kaçırılması oldu.

Galatasaray’a senelik 3 milyon lira ödeyecek Mektebim Okulları, Özyer sonrası görüşmeleri yürüten yöneticiler Can Topsakal ve Fatih İşbecer’in ağırdan alması yüzünden anlaşmadan vazgeçti ve erkeklerde Süper Lig’e yükselen Büyükçekmece’ye sponsor oldu.

Bu yönetimde şok etkisi yaratırken, Topsakal ve İşbecer’e tepki geldi. İkinci kriz ise milli pivot Nevriye Yılmaz ile anlaşılamaması oldu. Nevriye’ye, Işıl’ın aldığı 700 bin lirayı önerilirken iki görüşmeden sonuç çıkmadı. İddialara göre sarı-kırmızılılardan yıllık 1 milyon TL isteyen Nevriye, Beşiktaş ya da Yakın Doğu Üniversitesi’ne transfer olacak.

(Sabah)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.