G.Saray’da transfer harekatı başlıyor

G.Saray’da transfer harekatı başlıyor

Liste başları Tannane, Rhijn ve Immobile. Bu oyuncuların kulüpleriye bugünden itibaren masaya oturulacak. Ancak durum ne kadar kritik olursa olsun fahiş fiyatlara göz yumulmayacak, alternatifler isimlere gidilecek.

Ara transfer döneminde en az 5 oyuncuyu renklerine katmak ve ezeli rakiplerinin gerisinde kaldığı ligde tekrar iddialı konuma gelmek isteyen G.Saray’da kritik hafta başlıyor. Teknik direktör Mustafa Denizli transferler konusunda yönetime gerekli raporu verdikten sonra oyuncuları beklemeye başladı.

EN AZ 3 İSİM KAMPA YETİŞECEK

Tecrübeli teknik adam bütün takımla beraber Antalya’ya gitmek istediği için de devre arası kampını 3 Ocak’tan 9 Ocak’a aldı. Denizli takıma yeni katılacak isimleri beklerken de İstanbul’da kondisyon yüklemelerine başladı. Sarı-kırmızılı yöneticiler de ayın 9’una kadar bu isimlerden en az üçünü kampa yetiştirmek için seferberlik ilan etti.

START HOLLANDA’DAN VERİLİYOR

Galatasaraylı yöneticiler daha önceden yurt dışına giderek görüştükleri isimler için bu hafta başta Hollanda olmak üzere yoğun bir trafik yaşayacak. Liste başları Tannane, Rhijn ve Immobile. Bu oyuncuların kulüpleriye bugünden itibaren masaya oturulacak. Ancak durum ne kadar kritik olursa olsun fahiş fiyatlara göz yumulmayacak.

Eğer öncelik verilen bu isimler için rakamlar sarı-kırmızılı kulübün istediği seviyelere indirilmezse yönetim alternatifleri olan Kevin Dicks, Leandro Damiao ve Arkadiusz-Milik’e yönelecek.

(Kaynak/Vatan)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.