Fikret Orman’dan transfer açıklaması

Fikret Orman’dan transfer açıklaması

Beşiktaş’ın patronu Fikret Orman, Konyaspor’u 4-0 mağlup edip ilk yarıyı lider tamamlamalarının ardından karşılaşmayı ve devre arası transferini değerlendirdi.

İlk yarı lider tamamladıkları için mutlu ve gururlu olduklarını ifade eden Orman, şunları kaydetti:

“İlk yarıyı lider olarak tamamladık. Allah, inşallah ligi de lider tamamlamayı nasip etsin. Çocuklar okula gidecek, iş yerine gidecek. Bu mutluluğu hak ediyoruz. Bizi lider yapan futbolculara ‘Helal olsun’ diyorum. Hakemlerle ilgili en az konuşan biziz. Bu insanlar bizim insanımız. Bunlara sahip çıkalım. Hakemlere sahip çıkarak, onları eğiteceğiz. Futbol hata oyunu. Bize de oluyor. Ama tek hatayı hakemler yapmıyor. Herkes hata yapıyor. Biz, futbolcular, teknik direktörler… Bu ligin bu hakemlerle biteceğini bilip, buna göre davranmalıyız.”

”Dengeleri bozmayacağız”

Bu sezon teknik direktör Şenol Güneş’le iyi bir hava yakaladıklarını aktaran başkan Orman, devre arası takviyesi için ise, ”Transfer için de çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki günlerde netleşecek. Bizim takımımızın oyun ve karakter kalitesi ortada. Bu takımın düzenini bozmayacak ve bütçemizi sarsamayacak şekilde transfer yapacağız. Statsız olduğumuz hâlde kendi planımız dışında bir hamlemiz yok.” diye konuştu.

”Liderliğin keyfini çıkaralım”

Fikret Orman, Qauresma ile Şenol Güneş arasında yaşanan gerginliğe ilişkin olarak da, ”Quaresma ile Şenol Güneş arasındaki diyaloğu hocamız çözecektir. Şu an konuşulması gereken ilk yarıyı lider bitirmemiz. Güzel bir gün yaşadık. Bu yüzden tüm futbolcu arkadaşlara teşekkür ederiz.” cevabını verdi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.