Fenerbahçe’nin yıldız oyuncuları teklif bekliyor

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncuları teklif bekliyor

Sözleşmeleri sona erecek olan Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal’ın önceliği, Fenerbahçe’de kalmak. Üç yıldız da görüşmelere başlamak için yönetimden haber bekliyor.

Ocak ayında gözler transfer çalışmalarına çevrilecek. Ancak Fenerbahçe taraftarının bundan daha fazla merak ettiği konu, sözleşmesi bitecek olan oyuncuların durumu.

Özellikle de Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin… Yıllardır takımın vazgeçilmezi olan bu üçlü, 1 Ocak’tan itibaren istedikleri kulüple görüşmelere başlayabilecek. Bu durum taraftarları endişelendirse de hiçbirisi Fenerbahçe’den ayrılmak istemiyor.

‘Başka takımla görüşmeyiz’

Gökhan Gönül’ün menaceri Ahmet Bulut, yaptığı açıklamada, “Gökhan takımında çok mutlu ve önceliği Fenerbahçe’de kalmak. Bu yüzden hiçbir kulüple görüşme yapmayı düşünmüyor” ifadelerini kullandı. Aynı durum Caner Erkin ve Mehmet Topal için de geçerli. Hem Caner’in hem de Mehmet Topal’ın, yakın çevresine, “Yabancı kulüplerle ilgili iddialar çıkıyor. Ancak ayrılmayı planlamıyorum. Fenerbahçe ile görüşmeden hiçbir takımla masaya oturmam” dedikleri öğrenildi.

Yıldırım jest yapabilir

Üç futbolcu da yeni sözleşme görüşmeleri için yönetimden haber bekliyor. Mayıs ayında görevi bırakmayı planlayan Aziz Yıldırım normalde görüşmeleri yeni yönetimin yapmasından yana. Ancak başkanın, takımın başarılı sonuçlar alması halinde, yıllardır Sarı-Lacivertli formayı başarıyla terleten Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal’a jest yapıp sözleşmelerini uzatabileceği öğrenildi.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.