Fenerbahçe’den örnek davranış

Fenerbahçe’den örnek davranış

Fenerbahçe Spor Kulübü yetkilileri, hasta olan taraftarları Rabia Armutçu için harekete geçmeye hazır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Yürümek istiyorum yardım edin” çağrısında bulunan Fenerbahçe taraftarı Rabia Armutçu’ya Fenerbahçe yardım elini uzattı.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen ile Başkan vekili Necati Karanlık Rabia’yı ziyaret ederek moral verdiler.

Mustafa Düzen basında çıkan haberler üzerine Rabia’nın durumunı Fenerbahçe yetkililerine konuyu aktardıklarını belirterek, “Rabia’nın haberi olmadan genel merkeze konuyu ilettik. Rize maçı öncesi yönetim kurulumuz konuyu gündemine alıp görüştü ve Fenerbahçe Genel Koordinatörü Tamer Yelkovan bey beni aradı. Ne yapmamız gerektiğini sordu bende bu kızımızı yürütmemiz gerektiğini söyledim. Hem iyi bir Fenerbahçe taraftarı hem 19 yaşında hayalleri var. Mutlaka hayallerine kavuşturmamız hayata döndürmemiz gerekiyor dedim. Bununla ilgili evrakları ve detaylı bilgi almak üzere geldik” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe camiası olarak ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını dile getiren Mustafa Düzen, “Medikal Park hastanelerini de bu konuda bilgilendireceğiz. Onların sponsorluğunda kızımızı ayağa kaldırmak için elimizden geleni yapacağız. Hayata küsmesin, bir Fenerbahçeli olarak ayakta dimdik dursun. Bir cumhuriyet çocuğu Atatürk Çocuğu, Fenerbahçeli taraftarı inşallah elimizden geldiği kadar ona yardımcı olacağız. İnşallah onu yürüteceğiz, hayata bağlayacağız daha güzel yerlere gelmesini sağlamaya çalışacağız” dedi.

Güçlü hissettiğini söyleyen Rabia Armutçu, “Bu durumuma rağmen kendimi daha güçlü hissediyorum. Başkanımın dediği gibi Cumhuriyet çocuğu asla yıkılmaz. Dimdik ayaktayım ne kadar ayağa kalkamasamda. Fenerbahçe spor kulübünden, en çok kaleci Volkan ile görüşmek isterim. Volkan ağabeyi çok seviyorum inşallah onunla görüşürüm” diye konuştu.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.