Fenerbahçe yönetiminden rest!

Fenerbahçe yönetiminden rest!

Shakhtar Donetsk’in talep ettiği astronomik bonservisi ödemeyi düşünmeyen sarı-lacivertli yöneticiler, “Adriano bize gelmek istiyor. 6 ay daha bekler, gerekirse futbolcuyu bonservis ödemeden alırız” ifadelerini kullandılar.

Forvet çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Yönetimi, Luiz Adriano’dan ümidini kesmedi. Shakhtar Donetsk, Brezilyalı golcünün bonservisi için Al Ahli Kulübü ile anlaşmasına rağmen transferde sonuçlanan bir durumun olmaması sarı-lacivertlileri sevindirdi.

Adriano’ya Çin’den de ciddi tekliflerin geldiği, hatta Fenerbahçe’nin verdiği rakamların çok üzerine çıkıldığı ancak buna rağmen Brezilyalı yıldızın futbol hayatını Avrupa’da devam ettirmek istemesi nedeniyle herkesi geri çevirdiği öğrenildi.

‘Bizi istiyor’

Shakhtar Donetsk Kulübü sözleşmesinin bitmesine altı ay olan Adriano’yu en iyi ücreti veren bir kulübe göndermek isterken, Brezilyalı’nın kararlı tutumu Fenerbahçe’nin elini güçlendirdi. Ukrayna ekibinin talep ettiği astronomik rakamları vermeyi düşünmeyen sarı-lacivertli yöneticiler, “Adriano bize gelmek istiyor. 6 ay daha bekler, gerekirse futbolcuyu bonservis ödemeden alırız” ifadelerini kullandılar.

(Milliyet)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.