Fenerbahçe taraftarlarından, futbolcularına büyük tepki!

Fenerbahçe taraftarlarından, futbolcularına büyük tepki!

Fenerbahçe‘nin Çaykur Rizespor’la oynadığı maçta yaptırdığı penaltıyla eleştirilen Volkan Demirel maç öncesi de büyük bir şok yaşadı. Öte yandan karşılaşmanın başlamasına kısa bir süre kala ‘Arda Turan’ sürprizi de yaşandı…

Okul Açık tribünü, santra esnasında futbolculara tepki gösterdi. Sefa Kalya’nın cenazesinde hiçbir Fenerbahçeli oyuncunun çelenk göndermemesi ve başsağlığı dilememesi tribünleri kızdırdı. Özellikle kaleci Volkan Demirel, görev yerine geçerken ıslık sesleri daha da yükseldi.

Arda Turan tezahüratı

Okul Açık tribününde bulunan taraftarlar Arda Turan’a uzun süre tezahürat yaptı. Sefa Kalya’nın cenazesine çelenk gönderen Arda tribünler tarafından unutulmamış oldu. Taraftarlar ilk önce Arda Turan’ın ismini bağırırken daha sonra ‘Teşekkürler Arda’ şeklinde tempo tuttu.

Fenerbahçe’nin kendi sahasında Çaykur Rizespor’u ağırladığı maçta Mustafa Koç ve Sefa Kalya unutulmadı. Koç Holding Yönetin Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kongre Üyesi Mustafa Koç ile taraftar grubu liderlerinden Sefa Kalya’nın hafta arasında ani ölümleri sebebiyle tribünlerde matemli bir hava hakimdi.

Fenerbahçe taraftarları üzüntülerini göstermek amacıyla stada siyah giyinerek geldi. Tribünlere asılan pankarlarla yaşanan acı kayıplar anıldı. Mustafa Koç için ‘Emeklerinin Bekçisiyiz’ pankartı dikkat çekerken, Sefa Kalya adına da ‘Bekler Bizi Gittiğinde Deplasmanda’ pankartı yazıldı.

Ancak esas pankart maç başlarken açıldı. Okul Açık tribününde bulunan taraftarlar, siyah kartonların yanı sıra dev bir pankarta, “Sana Söz Sonsuza Dek Seninleyiz” diye yazdı. Sefa Kalya’nın da dev bir bayrağı dikkat çekti. Ayrıca hem Okul Açık hem de Migros tribünleri matem dolayısıyla ilk 5 dakika tezahürat yapmadı. Daha sonra ise bütün tribünler tezahüratlara başladı. Futbolcuların kolunda da siyah bantlar takıldı.

(Kaynak/Skorer)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.