Ersan Gülüm’e çılgın teklif!

Ersan Gülüm’e çılgın teklif!

Beşiktaş yönetimi bu sezon oynadığı futbolla dikkat çeken Ersan Adem Gülüm için gelecek iyi tekliflere açık kapı bırakmıştı. Çin Süper Ligi’nin en çok yatırım yapan takımlarından bir tanesi olan Shandong Luneng Taishan başarılı savunmacı için teklifini hazırladı.

Çin ekibi, Ersan için 3 senelik sözleşme ve her yıl için 3 milyon euro net para ödemeyi düşünüyor. 28 yaşındaki futbolcu, bu konuda Siyah-Beyazlı yönetimin vereceği kararı bekliyor. Şenol Güneş’in devre arasında savunmaya takviye yapacak olması, Shandong’un elini güçlendiriyor. Ancak Beşiktaş, oyuncu için 5 milyon euro istiyor.

UZUN VADELİ SÖZLEŞME İSTEMİŞTİ

Geçtiğimiz temmuz ayında da aynı kulüp Ersan’a talip olmuş, Beşiktaş bonservis ücreti üzerinde anlaşmış; fakat Ersan kendisine önerilen parayı kabul etmekle birlikte 2 yıllık sözleşme önerisini yeterli bulmamıştı. Tecrübeli stoper, 4 senelik sözleşme olması durumunda teklifi kabul edeceğini Çin takımına söylemişti. Çinliler de ücret ve sözleşme süresini artırarak bir kez daha Ersan’a transfer teklifinde bulundu. Milli oyuncu bu teklifi kabul etmesi durumunda 3 yılda asgari 9 milyon euro kazanacak.

BABA GÜLÜM: KARAR YÖNETİMDE

Ersan’ın babası İhsan Gülüm oğlu hakkında son kararı Beşiktaş Yönetimi’nin vereceğini söyledi. Gülüm “Biz çok memnunuz. Ersan iyi top oynuyor. Takım iyi gidiyor. Ama hayatın ne getireceği belli olmaz. Biz Beşiktaşlı’yız. Kulübümüzü düşünürüz. Başkan ve yöneticilerimiz karar verir. Biz de Beşiktaş’ın menfaatleri neyi gerektirirse onu yaparız” dedi.

(KaynakBugün)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.