Bursaspor’dan İngiltere’nin Manchester City takımına transfer olan 18 yaşındaki Enes Ünal’ın transfer hikayesini anlatan kısa film çekildi.

Bursa’da ailesi ile vedalaşmasından Manchester City idmanına çıkmasına kadar geçen süreyi içeren film, Enes Ünal’ın “uzun ve başarılı” olması beklenen kariyerini anlatıyor.

Enes Ünal, iki sezondur formasını giydiği Bursaspor’dan dünyanın en önemli kulüplerinden Manchester City’e transfer oldu. 16 yaşında Bursaspor A Takımı’na yükselen Enes Ünal, Süper Lig’de ilk golünü 25 Ağustos 2013’te Galatasaray ağlarına göndererek, “Süper Lig’de gol atan en genç oyuncu” unvanını elde etti.

Türkiye’nin Lüksemburg’u 2-1 mağlup ettiği maçta Enes Ünal, 18 yaşında A Milli Takım forması giydi.

Enes Ünal’ın City’ye transferi kısa film oldu!

Bursaspor’dan İngiltere’nin Manchester City takımına transfer olan 18 yaşındaki Enes Ünal’ın transfer hikayesini anlatan kısa film çekildi. Bursa’da ailesi ile vedalaşmasından Manchester City idmanına çıkmasına kadar geçen süreyi içeren film, Enes Ünal’ın “uzun ve başarılı” olması beklenen kariyerini anlatıyor. Enes Ünal, iki sezondur formasını giydiği Bursaspor’dan dünyanın en önemli kulüplerinden Manchester City’e transfer oldu. 16 yaşında Bursaspor A […]

Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.