Emre Çolak’a olay sözler… “Utan Emre!”

Emre Çolak’a olay sözler… “Utan Emre!”

Levent Tüzemen Ç.Rizespor-Galatasaray maçını değerlendirdi.

Galatasaray tüm maçlarını kupada oynasaydı şimdi zirve yarışının ortağı olurdu. Bu yorumum “Galatasaray iyi oynadı” olarak anlaşılmasın. Çünkü ligde “sefiller”i oynayan Galatasaray kazandığı Rize karşılaşmasıyla kupada yenilmezliğini sürdürdü. Galatasaray’ın kupa karnesine bakalım: 10 maç, 8 galibiyet, iki beraberlik.. Galatasaray, Rize’de 2-1 kazanarak final bileti için ciddi bir avantaj eline geçirdi. Rize’deki maçta takım içinde ciddi bir gruplaşmanın olduğu su yüzüne çıktı. Galatasaray yönetiminde futboldan anlayanlar olmadığı için bu gruplaşma gözlenememiş olabilir..

HESAP SORARDIM

Galatasaray eğer fark atacağı bir maçı 3-1 kazanmış ise bunun sorumlusu öncelikle Emre Çolak’tır.. Şaşırdınız mı? Dakika 62.. Kişisel gayretiyle bir gol atıp, Yasin’e gol pası veren Podolski’ye maç boyu Emre Çolak pas vermemeye çalıştı. Ben yıldız tablosunda maçta 1 gol atan ve iyi oynayan Emre’ye bilerek (0) verdim.. Neden mi? Emre dahil hiç kimse Galatasaray’dan büyük değildir.

Yasin’in attığı golden sonra Podolski’ye sarılmasına Emre’nin gösterdiği tepkiyi de ayıpladım.. Kaptanlık yaptığı Galatasaray’ın çıkarlarını hiçe sayan Emre Çolak’a “Utan Emre utan” diyorum.. Galatasaray’da yönetici olsam Emre’den bunun hesabını sorarım.. Ünlü İtalyan hoca Lippi, “Futbol iyi oyuncularla oynanır. Elinizde kaliteli oyuncular yoksa başarı kazanmak zor.” der…

MAÇIN EN iYiSi YASİN ÖZTEKİN
Hem golünü attı hem de asist yaptı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ EMRE ÇOLAK
Maç içinde amatörce hareketler yaptı. .

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.