Dilmen’den Pereira’ya sert tepki

Dilmen’den Pereira’ya sert tepki

Rıdvan Dilmen %100 Futbol programında Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasını değerlendirdi.

“Fenerbahçe ilk 15 dakika rakibinden daha iyi bir takım görüntüsü verdi. Beşiktaş’ın saygı göstermesini sağladı. Beşiktaş bundan dolayı tedirgin başladı. Beşiktaş’ın ikinci tehlikeli topu gol oldu. Gol ofsayttı. Ersan aktif alanda yer alıyordu. Beşiktaş’ın 3 duran topu gol pozisyonu oldu.”

“Markoviç’in o mükemmel pozisyonunda Fernandao golü atabilse farklı bir maç izleyebilirdik. Enteresan bir maç oluyor. Kafalar gol pozsiyonunda daha etkili oluyor. Maç 0-0 iken oyun Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile geçildi. Nani hakem ile çok uğraşıyor. Fenerbahçe’yi kendine getiren Tosic’in attığı gol oldu. En az 20 milyon Fenerbahçe taraftarı Fernandao’nun kaçırdığı gol sonrası Pereira’ya sallıyor.. 45 dakikada 3 net gol pozsiyonu kaçırdı.”

“Beşiktaş’ın açısından psikolojik olarak çok önemliydi. Diğer rakipler için de oldukça önemli bir karşılaşmaydı ve onların istediği sonuç oldu. Mario Gomez takımı tanımaya başladı. Tam bir profesyonel. Maç başlamadan önce favori Beşiktaş’tı ama maç başladığında Fenerbahçe oynadığı oyunla kendisine saygı göstertti.”

“Beşiktaş, gelen gollerle üstünlüğü ele geçirdi. Kjaer’in hatası Beşiktaş’a hayat verdi. Beşiktaş ikinci yarı Necip Uysal’ı alarak oyunun kontrlünü ele aldı. Volkan Şen çok acayip işler yaptı. Van Persie’nin golünde ilk izlerken topun çıktığını söyledim ama görüntüyü durdurunca topun çıkmadığı görülüyor. Fenerbahçe işi ortada götürüyordu ama skor 2-2’ye gelince işler Beşiktaş lehine döndü. Bugün beklentilerin dışında iki takım izledik.”

“Van Persie kesinlikle Vitor Pereira’nın kulaklarını çınlattı. Kalitesi ile oyuna girer girmez etkisini gösterdi. Bir anda birinci forvet iken kesilmesi yönetmenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Van Persie diyor ki ‘Kardeşim bu forma artık benim’. Formayı Pereira vermedi, Van Persie kendisi aldı formayı.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.