Deniz Çoban’ın notu ve cezası belli oldu!

Deniz Çoban’ın notu ve cezası belli oldu!

DENİZ ÇOBAN’A ZAYIF NOT! 7.4
Maçın gözlemcisi Turgut Sığıç’tan 7.4 notunu alan Deniz Çoban’a Merkez Hakem Kurulu’nun vereceği ceza merak konusu oldu. MHK’nin Çoban’ı (görevi bırakma kararı almaması durumunda) maç notu ve yaptığı açıklamalardan dolayı en az 5 hafta dinlendirmesi bekleniyor.
 
HAKEM KURULU: YANLIŞ YAPTI
 
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, yaşanan hakem hataları ve son olarak Deniz Çoban’ın canlı yayında özür dilemesi sonrası MHK’yi olağanüstü toplantıya aldı. MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, “TFF’nin talimatları, MHK’nin kuralları var. Maç sonu teknik direktörlerin soyunma odasına gidip, canlı yayın haricinde de onlarla konuşabilirdi. Deniz Çoban dostum ve arkadaşım. Ama yanlış iş yaptı. Kesin kararını verdikten sonra biz de kararımızı vereceğiz” ifadesini kullandı.
 
NE OLMUŞTU?
 
Deniz Çoban, önceki akşam oynanan müsabakada, Rizesporlu Viera’yı 38’de, Koray Altınay’ı ise 90’da ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışına atmış ve dakika 90+5’te Kasımpaşa aleyhine penaltı kararı vermişti. Bu penaltıyı gole çeviren Rize sahadan 1-1’lik sonuçla ayrılmıştı.
 
(Kaynak/Sabah)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.